Pallone

Hét icoon van Leolux. De zitbal die in 1989 speciaal werd ontworpen voor het huis van de toekomst is nog altijd even futuristisch als lichtvoetig. En misschien daarom wel zo succesvol. Pallone is een persoonlijkheid, de perfecte blikvanger voor eigenzinnige interieurs.
Je kan de Pallone fauteuil geheel naar eigen wens personaliseren in de leder/stof-combinaties van jouw keuze. De twee ‘zones’ van de zitting (midden en buitenkant) zijn alleen leverbaar in leer. Voor de rugleuning kun je ook kiezen voor een bekleding in stof. Maar er is een uitzondering: je kunt Pallone ook volledig in een stretchstof laten uitvoeren. De pootjes en rugbuis van Pallone worden standaard in chroom uitgevoerd. Maar wil je liever een mooie epoxykleur, dan is dat ook mogelijk. Pallone is leverbaar in drie afmetingen (Pa, Ma en Lill’one) en als pouf.

Design: Roy Scheemaker.

PROMOTIE!
De Pallone fauteuils op vooraad in de winkel worden aan speciale prijzen aangeboden. De prijzen variëren naargelang de uitvoering, vanaf € 1.399.

Jubileum 140 jaar5 generaties sinds 1885De winkel zal gesloten zijn van 22 tem 26 decemberOntdek onze promoties

WIJ MAKEN GEBRUIK VAN COOKIES

De website van Boligna maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Ok Meer info